Reklama

Komendant Straży Miejskiej uhonorowany medalem

07/12/2018 14:41

Komendant Straży Miejskiej w Łosicach oraz pracownice cywilne miejscowej komendy policji zostali uhonorowani podczas uroczystej gali z okazji święta Służby Cywilnej.

Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka podziękował pracownikom resortu za ich poświęcenie i zaangażowanie w wypełnianiu swoich obowiązków, złożył im także życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Szczególne podziękowania w postaci odznaczeń i wyróżnień przekazano 178 pracownikom mazowieckiego garnizonu, nadano też Medale za Zasługi dla Policji oraz Medale za Długoletnią Służbę. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Łosicach, insp. Dariusz Borkowski wraz z wyróżnionymi pracownikami cywilnymi komendy: Dorotą Urban i Barbarą Morawską a także Komendant Straży Miejskiej w Łosicach, Tomasz Zienkiewicz, którego odznaczono Medalem za Zasługi dla Policji. Galę, która odbyła się 16 listopada uświetnił występ Orkiestry Reprezentacyjnej Polskiej Policji.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości