Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Łosicach - mianowanie na wyższe stopnie policyjne.

02/08/2013 08:04
   

    Z okazji uroczystości obchodów 94. rocznicy powołania Policji Państwowej 25 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach otrzymało mianowanie na wyższy stopień policyjny. Awansowany został komendant Powiatowy Policji w Łosicach mł. insp. Dariusz Borkowski, który otrzymał stopień inspektora.   Awans na stopień inspektora Policji Komendant Powiatowy Policji w Łosicach otrzymałz rąkMinistra Spraw Wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza i Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego podczas Mazowieckich obchodów Święta Policji, w których wziął udział prezydent RP Bronisław Komorowski . Dzisiaj (tj. 27.07) o godz. 12.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach policjanci odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji nominacje na wyższe stopnie policyjne. Uroczystości poprzedzone były mszą świętą odprawioną w Kościele p. w. Trójcy Świętej w intencji policjantów, pracowników policji i ich rodzin. W odchodach Święta Policji wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, miejscowej prokuratury oraz instytucji współpracujących z Policją. Wszyscy zaproszeni goście złożyli funkcjonariuszom gratulacje i podkreślili, jak ważna jest ich służba.   Inspektor Dariusz Borkowski podkreślił, że dzisiejszy dzień to doskonały moment, aby podziękować policjantom za poświęcenie w służbie. Skierował słowa podziękowania dla policjantów i policjantek, którzy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu. Dodał, że to oni podczas wielu interwencji niejednokrotnie narażają swoje zdrowie i życie. O tym, że służba policyjna w ostatnich latach jest szczególnie niebezpieczna nie trzeba nikogo przekonywać..   Komendant Powiatowy Policji w Łosicach życzył funkcjonariuszom, aby ich trud i zaangażowanie znajdowały uznanie mieszkańców, a policyjny mundur otaczał społeczny szacunek. Wyrazy wdzięczności skierował również do rodzin policjantów, bez wsparcia i wyrozumiałości, których ich służba byłaby niemożliwa. To oni żyją w obawie, czy funkcjonariusze wrócą ze służby cali i zdrowi.   Najlepsze życzenia przekazał także pracownikom cywilnym łosickiej komendy. Od ich pracy w dużej mierze zależy sprawne funkcjonowanie naszej jednostki.     Słowa podziękowania skierował również do przedstawicieli samorządów lokalnych za wspieranie naszych inicjatyw, prokuratorów, strażaków, straży miejskiej oraz innych przedstawicieli instytucji współpracujących z Nami – dziękował za owocną i konstruktywną współpracę.   Na koniec życzył funkcjonariuszom dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji zawodowej oraz sukcesów w służbie.

    WYKAZ FUNKCJONARIUSZY KPP ŁOSICE ODZNACZONYCH ORAZMIANOWANYCH NA WYŻSZE STOPNIEW 2013 r.   BRĄZOWE ODZNACZENIE ZASŁUŻONY POLICJANT -asp. szt. Szczepan Cieciera   NA INSPEKTORA POLICJI - mł. insp. Dariusz Borkowski   NA KOMISARZA POLICJI - podkom.Wiesław Ślusarczyk     NA ASPIRANTA SZTABOWEGO POLICJI - st.asp. Sławomir Kalużny     NA STARSZEGO ASPIRANTA POLICJI - asp. Gustaw Kurowski - asp. Adam Kamiński - asp. Sławomir Jakubiak - asp. Piotr Jakoniuk     NA ASPIRANTA POLICJI -mł. asp. Mirosław Łukijaniuk   NA MŁODSZEGO ASPIRANTA POLICJI - sierż.szt. Roman Jankiewicz - sierż.szt. Edwin Radzikowski - sierż.szt. Wojciech Zbrzeźniak - sierż.szt. Mariusz Wróbel   NA SIERŻANTA SZTABOWEGO POLICJI - st. sierż. Krzysztof Jakubiak - st. sierż. Sylwester Kosiński - st. sierż. Artur Pluta - st. sierż. Marcin Raczuk   NA STARSZEGO SIERŻANTAPOLICJI - sierż. Katarzyna Zaniewicz     NA SIERŻANTA POLICJI - st. post. Łukasz Paczóski   NA STARSZEGO POSTERUNKOWEGO POLICJI - post. Łukasz Daniluk - post. Weronika Wujek - post. Marcin Wierzbicki - post. Krzysztof Godun - post. Andrzej Jasiński - post. Edyta Kowalczyk - post. Kisieliński Maciej       asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości