Stadion miejski 1 czerwca zamienił się w wielki plac zabaw dla najmłodszych oraz stał się polem walki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP, które brały udział w zawodach sportowo-pożarniczych.
Obu wydarzeniom towarzyszyły wielkie emocje. Najmłodsi uczestnicy dnia dziecka wesoło bawiły się z animatorami w których wcielili się pracownicy Łosickiego Domu Kultury. Były wspólne tańce, śpiewanie i mnóstwo wesołej zabawy. Ponadto Burmistrz przygotował maluchom słodki poczęstunek, a profesjonalna grupa animatorów zapewniła dodatkowe atrakcje.
W drugiej części stadionu, w tym samym czasie trwała zacięta rywalizacja młodzieżowych drużyn pożarniczych. Młodzi strażacy ochotnicy dali pokaz wielkiej woli walki oraz ogromnych umiejętności technicznych. Gratulujemy startującym wspaniałej postawy sportowej oraz osiągniętych wyników.
Foto: fotogsk & Hubert Kucharczyk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157654372366002]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze