Reklama

Kolorowe pożegnanie lata

23/08/2018 11:24
Młodzieżowa Rada Gminy Sarnaki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach zapraszają na "Kolorowe pożegnanie lata", która odbędzie się dnia 01.09.2018 na placu przy OSP w Sarnakach. Impreza zaczynie się o godz. 16:00. Program: 16:00-17:30 zabawa z DJ Paweł Dziak 17:30 WYRZUT PROSZKÓW 18:00-19:00 zabawa z zespołem FREESTYLE 19:00-20:00 zabawa z DJ Paweł Dziak Inicjatorem imprezy, która odbywa się po raz drugi jest Młodzieżowa Rada Gminy Sarnaki, która w roku ubiegłym zgłosiła się do Gminnego Ośrodka Kultury w Sarnakach z prośbą o pomoc w organizacji tej imprezy. W tym roku postanowiliśmy powtórzyć wydarzenie, które cieszyło się w roku ubiegłym dużym zainteresowaniem. Jest to projekt, w którym młodzież sama zajmuje się organizacją imprezy a GOK pomaga na każdym etapie realizacji: służy radą, doświadczeniem organizacyjnym, zapleczem technicznym itp. To młodzież układa program imprezy, szuka sponsorów i wykonawców, negocjuje ceny, zderza się z problemami. Kolorowe pożegnanie Lata jest wyjątkowe i niepowtarzalne i niespotykane w całym powiecie łosickim. Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest wyrzut kolorowych proszków Holi. Imprezy tego typu są obecnie bardzo popularne, dlatego i nasze wydarzenie cieszy się zainteresowaniem. Paulina Filianowicz-Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Magdalena Rudnik-Dyrektor GOK

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości