W zeszłą niedzielę (6 października) obył się kolejny zlot miłośników skuterów. Młodzież tradycyjnie zgromadziła się na placu pod Biedronką. Barwny korowód przemierzał ulice miasta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przesłanych przez jednego z uczestników.
[nggallery id=56]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze