Reklama

Kolejny zlot miłośników skuterów

10/10/2013 19:43

W zeszłą niedzielę (6 października) obył się kolejny zlot miłośników skuterów. Młodzież tradycyjnie zgromadziła się na placu pod Biedronką. Barwny korowód przemierzał ulice miasta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przesłanych przez jednego z uczestników.

[nggallery id=56]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości