Reklama

Kolejny wypadek przy żniwach

04/08/2012 10:20
To kolejny już wypadek przy żniwach, w naszym regionie. Dziś 03-08-2012 koło godziny 16.00 w miejscowości Szpaki 20-letni chłopak wpadł pod prasę. Niestety w wyniku poważnych obrażeń nie udało się uratować młodego człowieka. Apelujemy jeszcze raz o zachowanie ostrożności podczas żniw. Składamy także kondolencje najbliższej rodzinie poszkodowanego.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości