Ostatni weekend znów obfitował w sukcesy młodych adeptów piłki nożnej. W dniach 7-8. października drużyny KS Łosice rozegrały następujące mecze ustalając wyniki na podanych poziomach.
Drużyna TRAMPKARZ ( rocznik - 2004 - 2005) grali 8.10.17 w Siedlcach z drużyną SEMP Pogoń Siedlce wynik 3:0 Drużyna MŁODZIK (rocznik 2006 -2007) grali w Łosicach 7.10.17 z drużyną SEMP Pogoń Siedlce wynik 4:1 Drużyna ORLIK (rocznik 2008 - 2009) grali w Łosicach 7.10.17 z drużyną SEMP Pogoń Siedlce wynik 3:1
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze