W zeszłą niedzielę na hali Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach rozegrano pierwsze w tym sezonie mecze Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej. Do turnieju stanęło 6 drużyn:
Absolwenci I
Absolwenci II
Hyrokop
ZS Nr 3
ZS Nr 1
Łosiczanka
Wyniki meczów przedstawiają się następująco:
ZS nr 3 - Absolwenci I 16 : 17
Absolwenci II - Hydrokop 12 : 16
ZS nr 1 - Łosiczanka 11: 20
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Lidze oraz do czynnego kibicowania.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157657811161433]
Komentarze