Reklama

Kolejny sezon PLPR rozpoczęty

21/10/2015 09:20
W zeszłą niedzielę na hali Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach rozegrano pierwsze w tym sezonie mecze Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej. Do turnieju stanęło 6 drużyn: Absolwenci I Absolwenci II Hyrokop ZS Nr 3 ZS Nr 1 Łosiczanka Wyniki meczów przedstawiają się następująco: ZS nr 3 - Absolwenci I 16 : 17 Absolwenci II - Hydrokop 12 : 16 ZS nr 1 - Łosiczanka 11: 20 Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Lidze oraz do czynnego kibicowania. [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157657811161433]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości