Reklama

Kolejny fałszywy alarm - tym razem WĄGLIK

17/11/2014 13:03

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze policji znów interweniowali w sprawie fałszywego zawiadomienia o podłożeniu w US ładunku z wąglikiem, ponadto zajmowali się następującymi sprawami:

Oszustwo W dniu 10 listopada 2014 roku do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zgłosiła się 54 letnia mieszkanka gm. Łosice, która złożyła zawiadomienie o oszustwie. W okresie od czerwca do listopada b.r. nieznany sprawca posługując się danymi personalnymi pokrzywdzonej bez jej wiedzy i zgody zawarł z operatorem usług telefonicznych umowę nadostawę internetu doprowadzając wymienioną do łącznych strat na kwotę 1260 złotych.

Reklama

Kradzież roweru W nocy 10 - 11 listopada 2014 roku w Łosicach na ul. Majora Zenona nieznany sprawca z piwnicy bloku dokonał kradzieży roweru typu damka o wartości 570 złotych na szkodę 53 letniego mieszkańca Łosic.

Kradzież portfela W dniu 12 listopada 2014 roku 33 letni mieszkaniec gm. Sarnaki zgłosił w tut. KPP zawiadomienie o kradzieży portfela. Ze zgłoszenia wynika, iż w dniu 7 listopada w okolicach sklepu spożywczego w Konstantynowie nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzmi w kwocie 600 złotych.

Reklama

Fałszywy alarm W dniu 13 listopada 2014 roku do Urzędu Skarbowego w Łosicach nieznany sprawca drogą elektroniczną przekazał informację o podłożeniu ładunku z bakterią wąglika. Policjanci dokonali sprawdzenia budynku urzędu oraz przyległego terenu. Informacji nie potwierdzono. Sprawcy fałszywego alarmu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości