Reklama

Kolejni na podwójnym gazie

28/04/2014 09:47
W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia: Nietrzeźwy kierujący W dniu 21 kwietnia 2014 roku w miejscowości Mężenin funkcjonariusze KPP w Łosicach zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Peugeot. Kierujący pojazdem 23 letni mieszkaniec gminy Platerów znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nagły zgon W dniu 23 kwietnia 2014 roku w miejscowości Franopol ujawniono zwłoki 63 letniego mężczyzny. Policjanci na miejscu zdarzenia wykluczyli działanie osób trzecich. Ciało na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Kradzież drzewa W miesiącu kwietniu nieznani sprawcy z łąk położonych na terenie gm. Sarnaki dokonali wyrębu i kradzieży 60 drzew olchowych o łącznej wartości 500 złotych na szkodę 38 letniego mieszkańca Warszawy. Nietrzeźwy motorowerzysta W dniu 25 kwietnia 2014r. w Łosicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. 51 letni mężczyzna kierował skuterem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości