Reklama

Kolejni na podwójnym gazie

20/05/2014 07:46
W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia: Nietrzeźwy kierujący W dniu 14 maja 2014r. w miejscowości Górki policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Renualt. Kierujący 46 letni mieszkaniec pow. Łosickiego znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kradzież żyrandoli W okresie 2 – 13 maja 2014r w miejscowości Kownaty nieznani sprawcy po wyłamaniu płyty zabezpieczającej okno weszli do dworku skąd skradli 7 zabytkowych żyrandoli o wartości 30 000 tysięcy złotych na szkodę mieszkanki Warszawy. Oszustwo W dniu 15 maja 2014r. do komendy policji zgłosił się 47 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzony za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupił piłę spalinową Huaqvarna za kwotę 390 złotych. Następnie odesłał ją sprzedającemu jednak nie otrzymał zapłaconych za piłę pieniędzy. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Nietrzeźwy kierujący W dniu 16 maja 2014r. w Łosicach na ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mercedes. Kierujący pojazdem 29 letni mieszkaniec gm. Przesmyki znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości