Reklama

Kolejne zatrzymania za posiadanie narkotyków

18/10/2013 15:22

Łosiccy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby posiadające znaczne ilości narkotyków. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd w Siedlcach zastosował wobec jednego ze sprawców tymczasowy areszt na dwa miesiące.

W dniu 16 października 2013r. w Łosicach policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego łosickiej Policji zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów przy których znaleziono blisko 100 gram marihuany. Ponadto mężczyźni dopuścili się naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia interweniujących policjantów. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd w Siedlcach zastosował wobec jednego ze sprawców tymczasowy areszt na dwa miesiące, drugi mężczyzna ma dozór policji.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości