Reklama

Kolejne boisko wielofunkcyjne.

25/09/2012 17:24
No i stało się. Kolejne boisko wielofunkcyjne powstało w Łosicach. To już trzeci taki obiekt. Znajduje się przy Ośrodku Szkolno- Wychowawczym i tak jak zapowiadaliśmy we wcześniejszym artykule budowę udało się ukończyć we wrześniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nowo powstałego obiektu. [nggallery id=15]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości