Reklama

Kolejna tragedia...

31/05/2012 10:06
Jeszcze nie ucichło echo śmiertelnego wypadku policjanta z dn. 22.05.2012, , a wczoraj około godz. 16 na drodze nr 19 w Kopcach koło Łosic doszło do kolejnej tragedii. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginął kierowca osobówki, który był proboszczem w okolicznej parafii.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości