Reklama

Kolejna osoba hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19

04/04/2020 13:28

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łosicach z dnia 04.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu łosickiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 04.04.2020 r. Osiem kolejnych osób zostało objętych w ostatniej dobie kwarantanną domową, w sumie na kwarantannie domowej przebywa obecnie 72 mieszkańców powiatu łosickiego. Kolejne dwie osoby objęto także nadzorem epidemiologicznym, co w sumie daje 53 osoby objęte tym nadzorem. Dwie osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, z czego jedna osoba trafiła do szpitala w ostatniej dobie. Nie zmienił się natomiast bilans przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim. Na dzień dzisiejszy chora jest jedna osoba z terenu powiatu.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości