Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łosicach z dnia 04.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu łosickiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.
Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 04.04.2020 r. Osiem kolejnych osób zostało objętych w ostatniej dobie kwarantanną domową, w sumie na kwarantannie domowej przebywa obecnie 72 mieszkańców powiatu łosickiego. Kolejne dwie osoby objęto także nadzorem epidemiologicznym, co w sumie daje 53 osoby objęte tym nadzorem. Dwie osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, z czego jedna osoba trafiła do szpitala w ostatniej dobie. Nie zmienił się natomiast bilans przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim. Na dzień dzisiejszy chora jest jedna osoba z terenu powiatu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze