Reklama

Kolejna odslona wyprawy pt. „Jam włóczykij śpię pod gołym niebem! Czyli historia i przyroda po obu stronach Bugu”

20/08/2015 09:42

Nadbużańskie Stowarzyszenie Przyjazne Mierzwice, dzięki dofinansowaniu z FIO – Mazowsze Lokalnie realizuje projekt „Jam włóczykij śpię pod gołym niebem! Czyli historia i przyroda po obu stronach Bugu”. Będzie to kolejna wyprawa w ramach tego przedsięwzięcia, którą zaplanowano w dn. 29-30 sierpnia.

Co trzeba zrobić, by zgłosić się do projektu? Wystarczy zadzwonić i zarezerwować miejsce. Stowarzyszenie dysponuje namiotami, karimatami, stolikami, krzesełkami, kociołkami żeliwnymi, kijkami nordic walking, naczyniami.  Wy powinniście zabrać ze sobą śpiwory, poduszki, art. higieniczne, ubrania i prowiant.

Reklama

Zapraszamy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości