
- „Koleją przez Ziemię Łosicką” to planowana na październik sesja popularnonaukowa gromadząca m.in. archiwalne fotografie związane z transportem szynowym w naszym regionie. Sukces naszej konferencji będzie możliwy dzięki Państwa pomocy. Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie: fotografii, archiwalnych biletów, mundurów i wyposażenia kolejarskiego, innych pamiątek związanych z tematem sesji - wyjaśnia Wanda Frączek, współorganizatorka konferencji.
Każda dokumentacja fotograficzna zachowująca pamięć o rozwoju kolejnictwa w regionie, stanie się ważnym elementem planowanej sesji. - Gorąco zachęcamy Państwa o włączenie się w naszą akcję! Zdjęcia z opisem miejsca oraz imieniem i nazwiskiem właściciela lub autora prosimy wysyłać e-mailem na [email protected] - dodaje Wanda Frączek.
Fot. Arch. Wanda Frączek/FacebookTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze