Mierzwice rozkręcają się kulturalno-społecznie pełną parą. Tym razem zapraszają wszystkich na plenerowe kino pod chmurką. Będzie to pierwsza z sześciu planowanych projekcji w ramach projektu "pijesz nie leć - bezpiecznie nad Bugiem."
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina do Mierzwic 12 czerwca na godz. 21.00

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze