Reklama

Kino pod mierzwickim niebem

11/06/2015 09:38

Mierzwice rozkręcają się kulturalno-społecznie pełną parą. Tym razem zapraszają wszystkich na plenerowe kino pod chmurką. Będzie to pierwsza z sześciu planowanych projekcji w ramach projektu "pijesz nie leć - bezpiecznie nad Bugiem."

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina do Mierzwic 12 czerwca na godz. 21.00

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości