Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na kolejny film projektowany w cyklu II Łosickie Kino Plenerowe. Seans odbędzie się 13 sierpnia o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim. Na ekranie zobaczymy film pt. "Moje córki krowy" Kingi Dębskiej.
Wstęp wolny - zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze