Reklama

Kino Plenerowe na Stadionie Miejskim

11/08/2016 11:59

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na kolejny film projektowany w cyklu II Łosickie Kino Plenerowe. Seans odbędzie się 13 sierpnia o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim. Na ekranie zobaczymy film pt. "Moje córki krowy" Kingi Dębskiej. 

Wstęp wolny - zapraszamy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości