Reklama

Kino Plenerowe

06/07/2018 11:26

W imieniu Organizatorów już w najbliższy piątek 6 lipca zapraszamy na drugi seans pod chmurką. Wyświetlony będzie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku, który jest bezpośrednią kontynuacją jednego z najważniejszych filmów w historii kinematografii, który swoja premierę miał w 1993 roku.

Każdego roku do Parku na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli. Ubierzcie się ciepło, zaproście swoje rodziny i znajomych oraz zabierzcie ze sobą kocyki, leżaki itp. - czekamy na Was!

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości