W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Kino Konesera. W maju odbędzie się projekcja filmów pt. "Nigdy Cię tu nie było" i " Wieża. Jasny dzień".
Tradycyjne na naszym Facebookowym profilu czeka na Was konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na film.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze