W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Konesera, tym razem z filmem pt. Gold. Projekcja odbędzie się 5 kwietnia o godz. 19.30. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to filmowe wydarzenie, bilety do wygrania na naszym Facebookowym profilu. Zapraszamy

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze