Kino Kobiet 6 maja – zgarnij zaproszenie dla siebie i bliskiej osoby

Już 6 maja kino Helios zaprasza Panie na kolejną odsłonę cyklu Kino Kobiet. Tym razem na ekranie pojawi się film „Diabeł ubiera się u Prady 2” – kontynuacja kultowej historii o świecie mody, ambicji i relacji, które nie zawsze są tak idealne, jak wyglądają na pierwszy rzut oka.

Seans rozpocznie się o godz. 18.00 i – jak w przypadku Kina Kobiet – będzie okazją nie tylko do obejrzenia filmu, ale też do spędzenia czasu w kobiecym gronie i oderwania się od codzienności.

Dla Czytelniczek Łosice.info mamy dobrą wiadomość. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy seans. Szczegóły konkursu oraz zasady udziału opublikujemy na naszym profilu na Facebooku.

Zaproszenia obowiązują wyłącznie na seans 6 maja o godz. 18.00. Fundatorem nagród jest kino Helios.

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Najnowsze wiadomości