Reklama

Kiepscy górą

27/08/2012 09:39
W niedzielę na hali sportowej w Sarnakach odbył się turniej piłki ręcznej. Zawody rozpoczęły się o godzinie 11.00 i trwały do późnego popołudnia. Naprzeciw siebie stanęło 6 drużyn: 1. Zajączki 2. Jerepy 3. Atomówki 4. FC po Nalewce 5. Stare Bobry 6. Kiepscy Na najwyższym stopniu podium stanęła lokalna ekipa "Kiepscy". Drugie miejsce zajęły "Zajączki" a trzecie "Atomówki". Turniej był dobrze zorganizowany, zabrakło tylko kibiców i większej ilości zespołów. Mamy nadzieję, że zainteresowanie kolejną edycją będzie znacznie większe. Przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia. [nggallery id=5]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości