Reklama

"Kiedy kota nie ma..."

24/12/2014 09:03
W czwartek, 12 lutego o godz. 17:00 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Kiedy kota nie ma..." w reżyserii Andrzeja Rozhina. W obsadzie sztuki wystąpią:Katarzyna Skrzynecka/Viola Arlak, Anna Gornostaj/Maja Barełkowska, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Aleksandra Grzelak, Marta Wierzbicka. Zapraszamy! "Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

obsada: Katarzyna Skrzynecka/ Viola Arlak Anna Gornostaj/ Maja Barełkowska Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Aleksandra Grzelak, Marta Wierzbicka reżyseria: Andrzej Rozhin scenografia i kostiumy: Joanna Pielat - Rusinkiewicz przekład: Klaudyna Rozhin opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Pełny repertuar dostępny TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama