Reklama

Kickboxer z Łosic

04/06/2012 09:48
Łosiczanin- Artur Iwaniuk, trenuje popularną w Polsce dyscyplinę sportów walki- kickboxing od września 2010 roku w siedleckim klubie ‘Ognisko TKKF Siedlce’ pod okiem trenera Andrzeja Garbaczewskiego. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu jak na tę dyscyplinę, zaczął on walczyć na oficjalnych turniejach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) już w maju 2011 roku. Do tej pory ma już na swoim koncie następujące osiągnięcia (wszystkie w kategorii wagowej do 79 kilogramów): -02.12.2011- brązowy medal Pucharu Polski (Kobyłka) -14.04.2012- złoty medal Mistrzostw Polski Wschodniej (Maków Mazowiecki) -06.05.2012- Otwarty Puchar Polski (Krynica Zdrój): - srebrny medal w formule Kick- light (walka na macie, dozwolone kopnięcia w uda) - brązowy medal w formule light- contact (walka na macie, z kopnięciami jedynie powyżej pasa) -26.05.2012- złoty medal Otwartych Mistrzostw województwa lubelskiego (Lublin). Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!! [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/06/kick1.jpg" width="150" height="150" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/06/kick2.jpg" width="150" height="150" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości