Reklama

Kibicuj naszym Trampkarzom

20/08/2019 10:36

Wielkimi krokami zbliża się początek sezonu rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Do rywalizacji na boisku jako pierwsza przygotowuje się drużyna C2 Trampkarzy rocznik 2006/2007. Już 21 sierpnia o godzinie 14:00 podejmą oni na stadionie w Łosicach drużynę Drukarza Warszawa.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości