Reklama

Kampania "Bezpieczna Agatka" w Platerowie

17/10/2013 11:18

W dniu 16 października 2013r. w Zespole Placówek Oświatowych w Platerowie odbyła się kampania profilaktyczno-edukacyjna „Bezpiecznie z Agatką” do której włączyli się łosiccy policjanci.

Kampania miała na celu kształtowanie poprawnych zachowań na drodze wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

W akcji, którą patronatem objął Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego uczestniczyło blisko 100 uczniów klas 0-6 Szkoły Podstawowej w Platerowie. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy musieli zdać sprawdzian ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz otrzymali opaski odblaskowe, które poprawią poziom bezpieczeństwa uczniów zwłaszcza w tym trudnym jesienno-zimowym okresie.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości