W imieniu siedleckiego Heliosa zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Kobiet. 24 września w tym cyklu odbędzie się seans filmowy dla pań z filmem pt. "Kamerdyner". Na naszym Facebookowymprofilu do wygrania podwójne zaproszenie na seans.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze