Reklama

Kajakowe szaleństwo w Drohiczynie.

12/08/2013 09:41
W tym roku mija 500 lat województwa podlaskiego.Z tej okazji zorganizowano podczas Dni Bugu(10-11 lipca) spływ kajakowy, którego trasa miała 25 kilometrów (Drohiczyn-Granne). W spływie uczestniczyły osoby z regionu podlaskiego oraz turyści z całej Polski. W 250 kajakach aż 500 osób pokonało trasę. Wielu  uczestników przyznało, że pierwszy raz byli w tych stronach i po raz pierwszy płynęli kajakiem. Organizatorzy imprezy zapewnili przybyłym mnóstwo atrakcji m.in.: wesołe miasteczko, pokazy freestyle"u kajakowego,pokazy tańca zumba,pokazy ratownictwa WOPR, rejsy katamaranem po Bugu,wycieczki smoczymi łodziami,paintball.Wieczorem na scenie głównej wystapiły gwiazdy tj.:Tomasz "Grom"Paciorek, Aura Mesy oraz The Pioruners. Zwieńczeniem eventu była dyskoteka w plenerze. Głównymi organizatorami imprezy byli: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie, Urząd Miasta Drohiczyn i Urząd Gminy Perlejewo. [nggallery id=36]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości