Reklama

Kajakiem po Tocznej - marzenie zaliczone

11/04/2014 17:17

29 marca miała miejsce w Łosicach dość wyjątkowa inicjatywa. Grupa znajomych sąsiadów postanowiła dołożyć wszelkich starań by urzeczywistnić marzenie jednego z kolegów, który chciał spłynąć kajakiem rzeką Toczną do Rzeki Bug. Udało się!

Wodowanie kajaków i start miały miejsce przy znanym w Łosicach mostku w okolicach ul. Sportowej o godz. 9:00. “7 wspaniałych” (robocza nazwa grupy znajomych uczestniczących w inicjatywie) ruszyło w kierunku Bugu. Malowniczość i piękno krajobrazów naszej rzeki przerosły oczekiwania śmiałków. Pogoda dopisała co było dodatkowym atutem przedsięwzięcia. Spływ zakończył się ok. godz. 17:00 przy młynie w miejscowości Tokary. Przyczyną wcześniejszego niż planowano zakończenia były warunki techniczne. Pomimo, że do rzeki Bug  zostało niespełna 4 km marzenie zostało uznane za spełnione. Z dostępnych nam informacji wynika, że był to pierwszy kajakowy spływ rzeką Toczną ale na pewno  nie ostatni. W najbliższym czasie na realizację czekają kolejne sąsiedzkie marzenia.

Reklama

Udział w spływie wzięli: “7 wspaniałych”: Basia, Danusia, Czarek, Darek, Grzesiek, Janek, Tomek. Logistyka: Mariusz

Kajaków użyczyli: http://braciabobinscy.republika.pl/ – Klepaczew.

Informacja: Mariusz Kucewicz Foto dzięki uprzejmości uczestników

[nggallery id=183]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości