Reklama

Już w najbliższy piątek- Gramy Swoje 2013!!!

20/08/2013 12:15
       

       Do udziału w eliminacjach zgłosiło się 17 zespołów z całej Polski (m.in. Warszawa, Świdnica, Wrocław, Olsztyn, Lublin, Białystok, Siemiatycze, Radzyń Podlaski). Poziom był wysoki a do przeglądu zakwalifikowały się następujące kapele: - A.R.D  -Emu on the Road - Midway - NeYna - Panta Koina - The Frosts Zespoły te są laureatami wielu imprez i festiwali, grają zróżnicowaną muzykę, także z pewnością będzie ciekawie. Do finału, który odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia, zakwalifikują się dwie najlepsze kapele eliminacji, które wystąpią obok gwiazd festiwalu c zyli The Fraiz (Białoruś), oraz Farben Lehre .   Zapraszamy wszystkich fanów dobrej muzyki granej na żywo, do Łosic  23 sierpnia (piątek) na plac obok skateparku. .
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości