Reklama

Już jest nowy sprzęt na placu zabaw w Przedszkolu

10/06/2014 12:51

2 czerwca w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Łosicach dokonano uroczystego otwarcia nowego placu zabaw, który wygrało Przedszkole w konkursie firmy  Aquafresh na najlepsze „Pastusiowe Przedstawienie”. 

Uroczystego otwarcia dokonały przedszkolaki, Dyrekcja, przedstawiciel Rady Rodziców oraz przedstawiciele firmy HAGS - fundatorzy głównej nagrody. Przedszkolaki nie mogły nacieszyć się nowym miejscem zabaw.

[nggallery id=215]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości