
O wszystkim dyrektor poinformowała podczas ostatniej sesji rady powiatu. W pierwszej kolejności zaplanowano remont oddziału internistycznego, który ma obejmować odnowienie i odmalowanie wszystkich sal chorych wraz z gabinetami diagnostyczno-zabiegowymi i lekarskimi. - Planujemy też gruntowny remont sanitariatów i łazienek dla chorych, polegający na demontażu kabin prysznicowych i zainstalowaniu niezbędnego sprzętu dla osób niepełnosprawnych. Chcielibyśmy również uruchomić odpłatny parking dla pojazdów. W ramach realizacji tego zadania niezbędna jest instalacja szlabanu wjazdowo-wyjazdowego - mówiła Grażyna Podlipniak-Sobczyńska, dyrektorka SPZOZ.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze