Na nasz redakcyjny mail wpłynęło ostatnio zaproszenie na IX Łosickie Spotkanie Edukacyjne. Spotkanie będzie miało miejsce 4 marca w I LO w Łosicach. Na wydarzenie zapraszamy, w imieniu organizatorów, wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu łosickiego. Szczegóły zaproszenia poniżej. Szanowni Państwo,pragnę serdecznie zaprosić redakcję portalu Łosice.info na IX Łosickie Spotkanie Edukacyjne, które odbędzie się już w najbliższy wtorek 4 marca br. w hali widowiskowo-sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. Początek o godz. 11.00.Jak co roku, spotkanie adresujemy do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu łosickiego. W tym roku będziemy gościć uczelnie z Warszawy, Siedlec, Białegostoku i Białej Podlaskiej.Pozdrawiam.Zofia PrzesmyckaI LO w Łosicach
Komentarze