Reklama

IX Łosickie Spotkanie Edukacyjne

27/02/2014 13:56
Na nasz redakcyjny mail wpłynęło ostatnio zaproszenie na IX Łosickie Spotkanie Edukacyjne. Spotkanie będzie miało miejsce 4 marca w I LO w Łosicach. Na wydarzenie zapraszamy, w imieniu organizatorów, wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu łosickiego. Szczegóły zaproszenia poniżej.  Szanowni Państwo, pragnę serdecznie zaprosić redakcję portalu Łosice.info na IX Łosickie Spotkanie Edukacyjne, które odbędzie się już w najbliższy wtorek 4 marca br. w hali widowiskowo-sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. Początek o godz. 11.00. Jak co roku, spotkanie adresujemy do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu łosickiego. W tym roku będziemy gościć uczelnie z Warszawy, Siedlec, Białegostoku i Białej Podlaskiej.   Pozdrawiam. Zofia Przesmycka I LO w Łosicach

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości