Reklama

IV Kino Plenerowe

08/08/2018 10:25
W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Łosice oraz Łosickiego Domu Kultury  serdecznie zapraszamy na czwartą odsłonę łosickiego Kina Plenerowego. W piątek na Targowicy miejskiej odbędzie się projekcja dwóch propozycji filmowych - dla dzieci i dla dorosłych. Strat godz. 20.30, wstęp wolny. W czwartej odsłonie kina plenerowego zapraszamy najmłodszych widzów na pełną przygód animację z 2017 roku o byczku – pacyfiście, który zamiast walczyć, woli leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia kilku mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach na arenie w Madrycie… Propozycja filmowa dla dorosłych na piątkowy wieczór to zabójczo elegancki film uszyty na miarę, czyli kontynuacja przeboju kinowego z 2014 roku, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości