Reklama

Interwencje straży

05/01/2015 12:09

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej straży pożarnej interweniowali w następujących zdarzeniach:

W dniu 02.01.2015 o godz. 1532 dyżurny SKKP  otrzymał informacje o pożarze sadzy w kominie domu w miejscowości Niemojki gm. Łosice. Do akcji ratowniczo gaśniczej zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej. W chwili przybycia pierwszych ratowników z komina wydobywała się duża ilość dymu. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia pożaru przy pomocy gaśnic proszkowych.

Ponadto w dniach 3-4 01.2015 strażacy czterokrotnie wzywani byli do usunięcia powalonych drzew w wyniku silnego wiatru na terenie powiatu Łosice.

Reklama

Informację sporządził: Dyżurny  Operacyjny Powiatu st.kpt. Mirosław Leszczuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama