Reklama

Interwencje policji

10/03/2014 14:52
Zeszłotygodniowe interwencie policji:  Włamanie do strażnicy OSP W okresie od 28 lutego do 3 marca 2014r. nieznani sprawcy po wybiciu szyby okiennej dostali się do strażnicy OSP w Rudce. Następnie wyważyli drzwi do pomieszczenia Koła Gospodyń Wiejskich i uszkodzili zamek w drzwiach garażowych strażnicy. Jak ustalono podczas włamania nic nie zostało skradzione. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice. Nietrzeźwy rowerzysta W dniu 3 marca 2014r. w Łosicach na ul. Narutowicza partol policji zatrzymał do kontroli drogowej 32 letniego mieszkańca Łosic kierującego rowerem. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Oszustwo W 6 marca 2014r. do tutejszej Komendy Policji zgłosiła się 38 letnia mieszkanka gminy Sarnaki, która złożyła zawiadomienie o oszustwie. W miesiącu lutym pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali internetowych zakupiła telefon komórkowy za kwotę 410 złotych. Pomimo tego, że zapłaciła z towar do chwili obecnej go nie otrzymała. opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości