
Siłą coraz prężniej działających na terenie powiatu kół gospodyń wiejskich są bez wątpienia ich wspólne inicjatywy. Dzięki podejmowanym przez gospodynie wyzwaniom do tych małych miejscowości trafiają coraz to większe pieniądze.



- Hurra! Mamy I miejsce w konkursie Tesco "Decydujesz, pomagamy". Nasze KGW otrzyma 5000 zl na zrealizowanie projektu "Bawmy się w plenerze". W ramach grantu zakupimy namioty cateringowe, duże grille, bramki piłkarskie dla dzieci, kosz do koszykówki i sprzęt do siatkówki, a wszystko po to by dobrze bawić się na imprezach plenerowych, piknikach czy festynach - napisały w mediach społecznościowych panie z KGW Czuchleby. Celem nagrodzonego projektu "Bawmy się w plenerze" jest ułatwienie organizacji imprez kulturalnych na świeżym powietrzu poprzez zakup odpowiedniego wyposażenia plenerowego. Projekt powstał z myślą o całej społeczności Czuchleb, po to, by zachęcić do aktywności poprzez zabawę. Nowe wyposażenie, ma nie tylko wyciągnąć mieszkańców sprzed telewizorów, ale także zintegrować ich do wspólnych działań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze