Reklama

Integracja w Platerowie

16/12/2013 13:11

W niedzielę 15 grudnia odbyła się Wigilia Integracyjna dla mieszkańców Gminy Platerów. Została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie dzięki wsparciu funduszy z Komisji antyalkoholowej, miejscowych księży i mieszkańców.

Na Wigilię w niedzielne popołudnie do remizy strażackiej w Platerowie przybyło ponad 100 osób, wśród gości znaleźli się również samorządowcy z wójtem Jerzym Garuckim  na czele. Był opłatek, serdeczne życzenia i tradycyjne potrawy wigilijne. Za stołami zasiadły całe pokolenia mieszkańców od maluszków począwszy a na seniorach rodów skończywszy. Gminny Ośrodek Kultury przygotował również strawę dla duszy. Dzieci i młodzież z grupy teatralnej COVER wystawiły jasełka podczas których w ramach happeningu artystycznego diabeł kusił zebranych gości. Były też występy chóru i wspólne kolędowanie. Naszym zdaniem cykl Wigilii Integracyjnych w Gminie Platerów to świetna inicjatywa. Gratulujemy.

Reklama

[nggallery id=110]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości