W dn 14.09.2012 na boisku „Orlik” mieszczącym się przy Zespole Szkol nr.1 w Łosicach rozegrano eliminacje powiatowe III Turnieju o Puchar premiera Donalda Tuska w piłce nożnej.
W rozgrywkach uczestniczyli chłopcy rozstawieni w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 1999 – 2000 i 2001 – 2002.
Na turniej przybyły następujące drużyny:
Rocznik 2001 – 2002
Jedynka Łosice, Iryda Olszanka, Dwójka Łosice, Stara Kornica i Kontra Huszlew
Rocznik 1999 – 2000
Burza Huszlew, Jedynka Łosice, Iryda Olszanka, Dwójka Łosice i Stara Kornica
W obydwu rocznikach grano systemem – „każdy z każdym”.
Po rozegraniu wszystkich meczy w obydwu kategoriach wiekowych wyłoniono zwycięzców.
Oto klasyfikacja końcowa:
Rocznik 2001 – 20021) Dwójka Łosice – op. Muder Paweł2) Stara Kornica – op. Flis Jacek3) Jedynka Łosice – op. Głuchowski Daniel4) Kontra Huszlew – op. Szaniawski Marek5) Iryda Olszanka – op. Wawryniuk WojciechRocznik 1999 – 20001) Burza Huszlew – op. Szaniawski Marek2) Dwójka Łosice – op. Muder Paweł3) Stara Kornica – op. Flis Jacek4) Jedynka Łosice – op. Piotrowski Tomasz5) Iryda Olszanka – op. Wawryniuk Wojciech
Nagrody ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Starostwo Powiatowe w Łosicach na zakończenie wręczył przedstawiciel Starostwa p. Leszek Szyc i Marek Szaniawski – Animator „Moje Boisko – Orlik 2012”, który był jednocześnie koordynatorem turnieju. Były to pamiątkowe koszulki dla każdego uczestnika turnieju, a także puchary dla trzech pierwszych drużyn każdego z roczników.
Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom, kibicom, sędziom i ratownictwu medycznemu za pomoc w organizacji turnieju, który mamy nadzieje uda się także zrealizować w następnej edycji.
Za pisemną relację dziękujemy Panu Markowi Szaniawskiemu.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z turnieju.
[nggallery id=11]
Komentarze