Reklama

III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego

21/02/2018 14:45

W imieniu Organizatorów zraszamy na III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 11 marca  w Zespole Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach.

Do udziału w turnieju zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz osoby dorosłe. Zgłoszeń do zawodów dla szkół należy dokonywać drogą elektroniczną na adres [email protected] lub pod numerem tel. 660 565 530 do dnia 09.03.2018r., zgłoszenia indywidualne przyjmowane są również w dniu zawodów na 30 minut przed rozpoczęciem rywalizacji.

Reklama

Turniej Tenisa Stołowego odbędzie się w sobotę 11 marca. Początek rozgrywek godzina 9.00. Szczegóły w Regulaminie.

Regulamin Turnieju Tenisa Stołowego

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama