W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin z okazji Święta Niepodległości. Wydarzenie będzie miało miejsce 12 listopada w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze