Łosicki Dom Kultury wspólnie z Edukacją przez Zabawę pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Łosice Mariusza Kucewicza organizuje II Łosicką Wystawę Budowli z Klocków Lego.
- Oczywiście nie zrealizujemy jej bez Waszej pomocy - mówi Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK. - Czasu mamy mało ale wierzymy, że wspólnie damy radę. Zapraszamy zatem wszystkich i tych małych i tych dużych do wspólnego tworzenia wystawy - przynoście swoje budowle, pojazdy, samoloty itp. i ZBUDUJMY JĄ RAZEM! - dodaje.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze