26 listopada 2015r. w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci przyszły w przebraniach przygotowanych przez rodziców.
Zabawa miała na celu poznanie tradycji i zwyczajów ludowych oraz rozwijanie wyobraźni.Dzień ten upłyną na zabawie i wróżbach andrzejkowych, które dały dzieciom dużo radości. Tekst i foto: Monika Gmitruk i Stanisława Hawryluk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649590251212]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze