Reklama

"Hiszpańskie dziewczyny" na łosickiej plaży

03/07/2018 09:28

W miniony piątek nad łosickim zalewem, mieszkańcy i przybyli goście oficjalnie powitali wakacje. Na miejskiej plaży odbył się koncert szanty w którym wystąpili: Paweł Szymiczek i Kapitan Jacek z zespołem. Po żywiołowym koncercie, tradycyjnie już, załoga Jacka wraz z odważnymi mieszkańcami Łosic przetestowała wodę w naszym zalewie. Po koncercie na młodszych i starszych czekało kino plenerowe i dwa seanse filmowe.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157668729770107]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości