Grupa Wzajemnego Wsparcia Czajosa i Młodszego, działa od lutego 2012 roku. Dla obecnych uczniów łosickich szkół średnich jest dosyć dobrze znana, bo zespół prezentował się już np. podczas szkolnych uroczystości, ale Ci, którzy opuścili już ich mury, niekoniecznie muszą być na czasie. Dlatego chcemy zaprezentować większej społeczności próbkę ich możliwości. http://www.youtube.com/watch?v=JuXQ0mDxrFU
Komentarze