W dniu wczorajszym (15.10) policjanci Wydziału Kryminalnego łosickiej policji w wyniku realizacji czynności operacyjnych zatrzymali 35 letniego mężczyznę zajmującego się handlem narkotykami na terenie Łosic. Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono prawie kilogram amfetaminy oraz ponad 40 gram Marihuany.
Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności operacyjno-rozpoznawcze mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej ustalili 35 letniego mężczyznę zajmującego się handlem narkotykami na terenie Łosic. W dniu wczorajszym w trakcie przeszukania mieszkania i samochodu należącego do podejrzanego mężczyzny ujawniono i zabezpieczono prawie kilogram amfetaminy oraz ponad 40 gram Marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty, policjanci sporządzili również wniosek o tymczasowy areszt podejrzanego. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze