Reklama

Handlował narkotykami

16/10/2013 10:13

W dniu wczorajszym (15.10) policjanci Wydziału Kryminalnego łosickiej policji w wyniku realizacji czynności operacyjnych zatrzymali 35 letniego mężczyznę zajmującego się handlem narkotykami na terenie Łosic. Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono prawie kilogram amfetaminy oraz ponad 40 gram Marihuany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności operacyjno-rozpoznawcze mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej ustalili 35 letniego mężczyznę zajmującego się handlem narkotykami na terenie Łosic. W dniu wczorajszym w trakcie przeszukania mieszkania i samochodu należącego do podejrzanego mężczyzny ujawniono i zabezpieczono prawie kilogram amfetaminy oraz ponad 40 gram Marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty, policjanci sporządzili również wniosek o tymczasowy areszt podejrzanego. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości