W imieniu Organizatorów zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Turniej odbędzie się 19 lutego o godz. 10 w hali sportowej ZS Nr 1 w Łosicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze