Reklama

Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyny Orlików 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

02/02/2017 15:04

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyny Orlików 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice który odbędzie się 4 lutego w hali sportowej ZSZ Nr 1 w Łosicach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości