W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyny Orlików 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice który odbędzie się 4 lutego w hali sportowej ZSZ Nr 1 w Łosicach.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze